• نه از خودت تعریف کن نه بدگویی . اگر از خودت تعریف کنی قبولت نمی کنند و اگر بدگویی کنی بیش از انچه انتظار داشتی تو را بد خواهند پنداشت.

  دلم گرفته از آدمايي كه ميگن دوستت دارم اما معنيشو نميدونن، از آدمايي كه ميخوان ماله اونا باشي اما خودشون مال تو نيستن، از اونايي كه زير بارون برات ميميرن، وقتي آفتاب ميشه همه چيز يادشون ميره!.

  هرگز فراموش نکن,من برای داشتن تو دلی دا به دریا زدم که همیشه از آب می ترسید

  یکی از مزایای پسر بودن اینه که هرچقد دلت خواس میتونی گریه کنی، آخرش دستتو محکم بمالی به چشمت هیچی نمیشه! نه ریمیلت پخش میشه نه سایه ات بهم میریزه ….!

  سطر ها بسیار موثر هستند چون به شما میفهمانند که : نظم و ترتیب همیشه در اولویت است سکوت معنی دار بهتر از کلمات بی معنی است . . .

  به مامانم میگم یه چیز بنداز رو بابا خوابه … میگه پتو خوبه؟ پ نه پ میز خوبه پرداخت قبض جریمه مرغ و از فریزر در آوردم میگه می خوای غذا درست کنی ؟! پـَـَـ نَ پـَـَــــ خانوادش اومدن از سردخونه میخوان ببرن خاکش کنن…

  آموزش روش های پرداخت قبض جریمه

  از شنا برگشتم میگه چطور بود میگم خسته شدم میگه از شنا؟ میگم پ ن پ خسته شدم بس که دلم دنبال یک بهونه گشت / بس که ترانه خوندم و برگ زمونه برنگشت پرداخت اینترنتی قبض جریمه مامور آمار اومده دم مجتمعمون.میگه اینجا همین ۴ طبقه هست ؟ میگم : پ ن پ ۵ طبقه اس. یه طبقه اش رو hidden کردیم ...

  نحوه پرداخت قبض جریمه

  پسر: عزیــــــــــــزم!!! دختر: جووونـــــم!!! پسر: گــــــــــلِ من!!! دختر: جانــــم؟؟ پسر: عشــــــقم!!! دختر: جان؟؟؟ پسر: زندگـــی من!!! دختر: بله؟؟؟ پسر: نفسِ من!!! دختر: زهـــرمار! بازم اسمم یادت رفته؟؟؟!! روش پرداخت آنلاین قبض جریمه هــمـه ی ِ قـراردادهــا را کـه روی کـاغـذهـای بـی جـان نـمی نویسنـــــ....ــــد ! بــعـضی از عـهـدهــا را روی قــلـب هـای هــم مـی نــویــسـیـم ... حـواست به ایـن عـهـدهـای غـیـر کـاغـذی بـاشـد ... شـکـسـتَنـشـان یـک آدم را مـی شـکند !!

  مراحل پرداخت اینترنتی قبض جریمه

  هیچ میدانی ؟ تا تو در آغـوش من گل نکنی‌ این بهار ، بهار نمی‌‌شود. . . پرداخت قبض جریمه درغريبي آه كشيدم هيچ كس يادم نكرد، درقفس افتادم صياد آزادم نكرد، من نخواهم ازقفس صياد آزادم كند، دوست دارم درغريبي دوستي يادم كند.

  هرگاه میخواهی بدانی که چقدر محبوب و غنی هستی هرکز تعداد دوستان و اطرافیانت به حساب نمی آیند فقط یک قطره اشک کافیست تا ببینی چه تعداد دست برای پاک کردن اشک های تو می آید. .

  “چک آب” چیست !؟ به عملی که در آن فرد قبل از وارد شدن به توالت شیر آن را باز کرده و از وصل بودن آب اطمینان حاصل میکند تا مبادا بعد از اتمام کارش دچار مشکلات ناشی از بی آبی در توالت گردد !

  در انتهای شب نگرانی هایت را به خدا بسپارد و آسوده بخواب او بيدار است

  با من باشی دوست دارم /تنها باشی دوست دارم /امروز روز میلادته /هرجا باشی دوست دارم تولدت مبارک

  من “تــــــو” را به دلم قول داده ام نگذار بد قول شوم . . .


  your comment
 • بهار ثانيه ثانيه مي ايد... و اينجا كسي هست كه به اندازه شكوفه هاي بهاري برايت آرزوهاي خوب دارد...

  خوشبختي را در همين لحظه باور كن. لحظه اي كه دلي به ياد توست...

  بـنام خدای بهار آفرین / بهار آفرین را هزار آفرین به جمشید و آیین پاکش درود / که نوروز از او مانده در یادبود . . . نوروز مبارک عشق یعنی اونی که اگه صد دفعه هم ناراحتش کنی هربار میگه این دفعه آخریه که می بخشمت و با اخم میاد توی بغل پرداخت قبض موبایل خنده ات رو به همه بده ولى لبخندت را به یه نفر عشقت را به همه بده ولى وجودت را به یه نفر بذار همه “عاشقت” باشن ولى “خودت” عاشق یه نفر باش

  پرداخت قبض موبایل

  لاله از سوز عطش بنهاده سر بر خاك / ابر بي انصاف را بنگر كه بردريا گريست قبض موبایل بیماری یخچال گرایی نوعی بیماری روانیست که فرد را تحریک به باز کردن درب یخچال می‌کند ، در حالی‌ که نه تشنه است ، نه گرسنه است ، و نه اصلا میداند که چه می‌خواهد. از علائم این بیماری این است که فرد از اتاقش خارج میشود سرگردان راه آشپزخانه را در پیش می‌گیرد درب یخچال را باز می‌کند چیزی بر نمیدارد درب را می‌بندد این بیماری به وفور در میان متولدین دهه‌های ،۶۰ و ۷۰ به چشم می‌خورد .

  پرداخت اینترنتی قبض موبایل

  عشق رازيست كه تنها به خدا بايد گفت چه سخن ها كه خدا با من تنها دارد پرداخت قبض موبایل از طریق ایتور منو تنها نذار عشقم ، نذار اين خونه خالى شه كسى كه روت قسم ميخورد ، اسير كج خيالى شه منو تنها نذار عشقم ، مگه اين گريه خواهش نيست اگه باهم نمى سازيم ، جدايى راه حلش نيست منو تنها نذار عشقم ، منم سهمى ازت دارم همين يه دلخوشى رو من ، توى دنيا فقط دارم...

  پرداخت آنلاین قبض موبایل

  دراين متروكه دنيا كه يارى نيست نشانى از كسى يا از ديارى نيست به عشقى جز خداوند اعتبارى نيست. سرویس پرداخت قبض موبایل ایتور به سلامتى اونایى که جرات دارن میگن دیگه نمیخوامت نه اونایى که میگن : میدونى تو لایق بهتر از منى دو کلمه ای که خیلی از خانمها رو میتونه ذوق زده میکنه : 1- دوست دارم 2 - 70% تخفیف !

  پرداخت قبض موبایل

  زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم!

  گفتي كه بيا و از وفايت بگذر / از لهجه بي وفاييت رنجيدم / گفتم كه بهانه ات برايم كافيست / معناي لطيف عشق را فهميدم


  your comment
 • اشتراک بسته های اینترنتی

  بسته های اینترنت خود را به اشتراک بگزارید

  با استفاده از سرویس چند کاربره ایرانسل شما قادر خواهید بود برای یک سیم کارت ایرانسل خود یک بسته را خریداری نمایید و آن را با سایر مشترکین به اشتراک بگزارید.

  امروزه داشتن یک اینترنت پرسرعت یکی از ملزومات زندگی ها می باشد. شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که خواسته باشید بسته ی اینترنتی ایرانسلی را که برای یکی از سیم کارتهای ایرانسل خود خریده اید را با سایر سیم کارت های اعتباری ایرانسل به اشتراک بگزارید شاید بگویید این کار چه مزیتی دارد با یک مثال مزیت این طرح جدید ایرانسل را برای شما شرح می دهیم.با ایتور همراه باشید.

  به فرض شما دارای یک تلفن همراه و یک سیم کارت ایرانسل برای آن می باشید برای این سیم کارت یکی از بسته های تشویقی ایرانسل را با خرید شارژ ایرانسل فعال کرده اید و علاوه بر این تلفن همراه، یک تبلت که داخل آن یک سیم کارت ایرانسل قرار دارد حال شما می توانید بسته ی ایرانسل خود را بین این دو سیم کارت به اشتراک بگزارید و مجبور به خرید شارژ ایرانسل و فعالسازی بسته ای دیگر برای سیم کارت دوم خود نباشید. این سرویس اولین بار توسط ایرانسل در اختیار مشترکین قرار گرفته است.

   

  معرفی حساب چند کاربره ایرانسل

  نام این سرویس را ایرانسل، حساب چند کاربره نامیده است شما می توانید با خرید یکی از بسته های اینترنتی ایرانسل، این بسته را بین چندین سیم کارت به اشتراک بزارید با استفاده از این سرویس سایر سیم کارت ها نیز میتوانند از این بسته بهره مند شوند. به عنوان مثال شما می توانید یک بسته برای یکی از سیم کارت های خود خریداری کنید و آن را با سایر سیم کارت هایتان به اشتراک بگزارید توجه داشته باشید که خرید این بسته های ملزم به پرداخت تعرفه ی آنها با استفاده از شارژ ایرانسل میباشد.

   

  نکات استفاده از حساب چند کاربره ایرانسل

  مشخص کردن نفراتی که میتوانند از این بسته استفاده کنند توسط سرشاخه صورت میگیرد.

  از این سرویس ایرانسل تنها می توانید در سیم کارت های اعتباری استفاده کنید.

  مشترکی که اقدام به خرید بسته میکند سرشاخه نامیده می شود سرشاخه خود را باید عنوان زیر شاخه معرفی کند تا بتواند از بسته استفاده کند.

  در صورتی که کاربری درحال استفاده از بسته دیگر ایرانسل باشد، سرویس چند کاربره نسبت به بسته ی قبلی او اولویت دارد.

  توجه داشته باشید که میزان استفاده تمام کاربران با هم جمع میشود و از حساب چند کاربره ایرانسل کسر میشود.

  توجه داشته باشید که در این سرویس تنها میتوانید از بسته های 2، 5 و 20 گیگابایتی استفاده کنید.

   

  طریقه خرید شارژ برای سیم کارت های ایرانسل: برای خرید شارژ ایرانسل می توانید از سایت ایتور به آدرس etore.ir/buy مراجعه نمایید.

   

  طریقه فعالسازی حساب چند کاربره ایرانسل

  برای فعال سازی این سرویس مشترکین ایرانسل میتوانند با کدهای USSD که در شکل زیر معرفی شده سرویس چند کاریره را فعال و یا غیرفعال نمایند:

  نحوه اشتراک بسته های اینترنتی ایرانسل

  پیشنهاد میشود برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل احتمالی از کد USSD به شماره #400* استفاده شود.

  برای آگاهی از طرح و بسته های ایرانسل می توانید به وبسایت etore.ir  مراجعه نمایید.


  your comment
 • هیچ حسرتی در دنیا یکجا جمع نمیشود

  مگر در این سه واژه ی کوتاه:

  او... دوستم... ندارد...!

   

  عزیز کرده ی ِ شعرهایم

  خواستم بگویم ” بی تو... ”

  نفس ِ شعر بند آمد!

  من که دیگر

  جای ِ خود دارم...

   

  روی شیشه تب دار تورا ها کردم اسم زیبای تورا بانفسم جاکردم شیشه بدجور دلش ابری شد شیشه را یک شبه تبدیل به دریاکردم باسرانگشت کشیدم به دلش عکس تورا عکس زیبای تورا سیر تماشا کردم..

   

  دیدی ای دل که غم عشق دگر بار چه کرد

  چون بشد دلبر و با یار وفادار چه کرد

  آه از آن نرگس جادو که چه بازی انگیخت

  وه از آن مست که با مردم هشیار چه کرد

  اشک من رنگ شفق یافت ز بی مهری یار

  طالع بی شفقت بین که در این کار چه کرد

   

  بی انصاف

  یا خوشگل باش یا مهربون

  هر دوتاش با هم انصافا انصاف نیست!

   

  یکی را دوست میدارم

  ولی افسوس؛

  او هرگز نمیداند...

  نگاهش میکنم شاید بخواند از نگاه من

  که او رادوست میدارم

  ولی افسوس

  او هرگز نگاهم را نمیخواند..!

  (خدایا بدادم برس..)

   

  من هنوزم نگرانم که تو حرفامو ندونی...

  این دیگه یه التماسه من میخوام بیای بمونی...

  استاد داریوش'

   

  با آمدنت کوهی ازامید را به زندگی ام آوردی وحالا با رفتنت آتش درقلبم روشن کردی که همه ی عمرم راباید درآن بسوزم، ولی همچنان آروزی من خوشبختی توست.


  your comment
 • عید من لاستیک نو واسه باباس که معاینه بگیره، عید من اون روزی که هیچ مادری سرطان سینه نگیره... عید من فلاش دوربینیه که هممونو با هم بگیره، عید من بالشیه که اشکامو دست کم نگیره!

   

  شما یادتون نمیاد

  یادش بخیر دبستان که بودیم دم تعطیلات عید که میشد بهمون پیک نوروزی میدادن

  غروبش حل میکردیمش و کل عید صفا میکردیم

   

  آقا من امسال بهم خیلی خوش گذشت تصمیم گرفت لحظه تحویل سال جدید تحویلش نگیرم

  مگه زوری میخوام تو همین سال ۹۲ بمونم

   

  یه دعا میکنم بگو آمییین،،

  خدایا تو این ایام دم عیدی صورت هیچ جوووونیی جوش نزنه؛

   

  سحری به یاد رویت هوس نماز کردم

  به حضور دل تپیدم بخدا نیاز کردم

  گله ها ی شام هجران و غمینه های غربت

  دو سه نکته بود از درد، منش دراز کردم

  "قهار عاصی"ظ

   

  عید داره میاد. یادش بخیر سالها پیش این موقعها دنبال کارت پستال میگشتیم تابفرستیم واسه عزیزامون.

   

  گندمهای هفت سین به گندمهای آسیاب گفتند:

  قصه ما اگرچه نان نداشت اما پایانی سبز داشت...

  روزهای پایانی سال برایتان سبز باد!!!

   

  سلامتی خدا!

  سلامتی رفیق!

  سلامتی مخاطب عام و خاص!

  سلامتی خودت!

  سلامتی خودم!

  سلامتی تنهایی!

  سلامتی جملک و جملکیا!

  اینم از هفت تا سین ما!

  عیدتون مبارک و شیک!

   

  جا داره از همین تریبون به اون دسته از دخترایی که منتظرن مدارس هرچه زودتر تعطیل بشه و پاچه بُزای خوشگِلِشونو به نخ تبدیل کنن تبریک بگم:))) اصن عیده و موچینش!!!

  و البته که شکی درش نی ما همه جوره خوردنی ایم :دی


  your comment  Follow articles RSS
  Follow comments' RSS flux